Maść na afty i pleśniawki jamy ustnej AFTIDENT
Maść na afty i pleśniawki jamy ustnej AFTIDENT

 • Poniedziałek
  6:45 - 14:45
 • Wtorek
  6:45 - 14:45
 • Środa
  6:45 - 14:45
 • Czwartek
  6:45 - 14:45
 • Piątek
  6:45 - 14:45
 • Sobota
  Zamknięte
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Żel AFTIDENT® jest stosowany w przypadku powstawania różnego rodzaju zmian oraz urazów występujących w jamie ustnej (m.in. afty, pleśniawki czy uszkodzenia mechaniczne). Działa on znieczulająco i chłodząco dzięki wchodzącemu w skład produktu mentolowi (składnik typowy dla stomatologii), łagodząc dotkliwe ból i dyskomfort współistniejące z aftami oraz pleśniawkami.

Przypisy linków zewnętrznych dla AFTIDENT maść na pleśniawki:


Maść na afty i pleśniawki jamy ustnej AFTIDENT® jednocześnie zapewnia film ochronny chroniący przed pogłębiającymi się uszkodzeniami oraz wspomaga odbudowę błony śluzowej jamy ustnej. Produkt AFTIDENT® jest umieszczony w praktycznej tubce, z tej racji bez trudu się go używa. Produkt miejscowo nakłada się na podane uszkodzenie w obrębie jamy ustnej. Powinno się unikać dotykania go językiem i najlepiej nie spożywać posiłków ani nie pić wody orientacyjnie przez trzydzieści minut od jego naniesienia.

Po skonsultowaniu się z lekarzem dentystą żel do pielęgnacji błon śluzowych jamy ustnej AFTIDENT® może być stosowany u dzieci, które skończyły przynajmniej 6. rok życia. Rezultaty używania produktu kosmetycznego powinny być zauważalne po paru dniach (rzecz ta przede wszystkim uzależniona od stopnia oraz rodzaju uszkodzenia w jamie ustnej).

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Katarzyna

Aftident to dla mnie prawdziwy zbawiciel! Przez lata zmagałam się z bolesnymi owrzodzeniami w jamie ustnej. Ten produkt nie tylko łagodzi ból, ale także pomaga w szybszym gojeniu się owrzodzeń. Teraz mam go zawsze pod ręką i polecam go każdemu, kto ma podobne problemy.

Mateusz

Polecam. Nie jest to magiczne rozwiązanie, po którego pierwszym zastosowaniu afta od razu zniknie, ale raczej ogromna pomoc w złagodzeniu bólu i dyskomfortu.