Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa
Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

 • Poniedziałek
  10:00 - 20:00
 • Wtorek
  10:00 - 20:00
 • Środa
  10:00 - 20:00
 • Czwartek
  10:00 - 20:00
 • Piątek
  10:00 - 20:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Klinika Flebologii Warszawa Doppler Instytut skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych. Głównym celem dopplerinstytut.pl jest pełne zaangażowanie oraz kompleksowość opieki nad pacjentami szukających dobrego leczenia naczyń żylnych przez dobrze wyszkolonego i posiadającego duże doświadczenie zespołu lekarzy od problemów z naczyniami krwionośnymi składający się z grupy fachowców których wyróżnia pasja do Flebologii.


Centrum Flebologiczne Doppler Instytut wzajemnie uzupełnia się wiedza i doświadczenie pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz lekarzy jak również szczególne podejście do pacjenta który zostanie zdiagnozowany oraz fachowo leczony .  Centrum Flebologii Doppler Instytut skupia specjalistów koniecznych do leczenia chorób żylnych takich jak medycy chirurgii naczyniowej , radiolodzy inwazyjni , lekarze kardiologii , lekarze chirurgii plastycznej , interniści , lekarze ginekolodzy , dzięki którym  Warszawska klinika Flebologii https://www.dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem problemów żylnych jest w stanie pomóc każdej grupie pacjentów.

Może Cię zainteresują ciekawe katalogi Kliniki Angiochirurgii Doppler Instytut:


Centrum Chirurgii Naczyniowej Doppler Instytut jest otwarte od poniedziałko do piątku, w godzinach od 9:00 do 20:00, natomiast w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość umówienia się na wizytę w dowolnym terminie . Centrum medyczne Doppler Instytut mieści ul. Josepha Conrada 24 Warszawa . Numer telefonu   22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki która odpowiednie zajmie się problemami np. żylaki kończyn dolnych , przewlekłą niewydolnością żylną a także chorobami tętnic Poradnia Flebologiczna oraz klinika naczyniowa dopplerinstytut.pl to idealne miejsce.

Baza artykułów dla z innych stron www:

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Reneta

Polecam lekarza Jan Świercz z Klinika Flebologii Warszawa - Doppler Instytut. Świetny specjalista, duża wyrozumiałość i bardzo dobra opieka. Klinika Flebologii Warszawa jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i oferuje bardzo skuteczne metody leczenia, polecam wszystkim.

Teresa Marciniec

Porządna klinika, świetni specjaliści i doskonałe rezultaty leczenia żylaków.