Centrum Terapii Nowotworów Warszawa
Centrum Terapii Nowotworów Warszawa

 • Poniedziałek
  8:00 - 16:00
 • Wtorek
  8:00 - 16:00
 • Środa
  8:00 - 16:00
 • Czwartek
  8:00 - 16:00
 • Piątek
  8:00 - 16:00
 • Sobota
  9:00 - 14:00
 • Niedziela
  Zamknięte

Szczegóły o klinice


Onkomedica to instytucja, która została uruchomiona w Warszawie, aby zapewnić chorym z podejrzeniem choroby onkologicznej lub diagnozą nowotworem wszechstronną opiekę. W centrum działa zespół wyszkolonych i uprawnionych lekarzy wraz z personelem medycznym, których zasadniczą zadaniem jest dbałość o komfort oraz bezpieczeństwo pacjenta, dla którego porada onkologiczna może być stresującym zdarzeniem, w którym potrzebne jest wsparcie i ludzka empatia. W Onkomedica profesjonalna kadra specjalistów stawiają na zaufanie, przez co bardzo szybko mogą wydać ocenę i wdrożyć leczenie. Badania profilaktyczne są niebywale ważne, ponieważ jeżeli choroba nowotworowa zostanie wykryty we wczesnym stadium, jest duża szansa na jego efektywne wyleczenie.

 

Sprawdź pozostałe internetowe katalogi Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica:

 

Doświadczeni lekarze pracujący w Onkomedica Warszawa oferują badanym z podejrzeniem choroby nowotworowej opiekę na najwyższym poziomie, którą pacjent uzyska na każdym z etapów. W Onkomedica istnieje możliwość przeprowadzenia diagnostyki podejrzanych zmian oraz ich terapia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Klinika przeprowadza także dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich, wsparcie w postaci dietetyka i psychologa, jak również badania profilaktyczne i leczenie zachowawcze.

 

 

W Warszawskim Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy pracują w najlepszych klinikach onkologii w województwie mazowieckim i jego pobliżu. specjaliści oferują również możliwość rozpoznania oraz leczenia w placówkach, w których pracują na co dzień. Karda specjalistów w klinice został wykreowany ze szczególną starannością, tak aby, każdy z pacjentów zyskali tutaj kompleksową pomoc w sytuacji zdiagnozowania choroby nowotworowej. Pacjenci w klinice mają do dyspozycji lekarzy specjalizujących się w wielu gałęźiach onkologii. Specjaliści dołożą wszelkich starań, aby zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa.

Dojazd


Komentarze


Ocena:
Julita Peclik

Dzięki Onkomedica mam pewność, że nie jestem sam w walce z rakiem.

Karolina Mozoluk

Lekarze w klinice dbają o każdy szczegół leczenia.

Kabalski

Opieka medyczna w Onkomedica to gwarancja profesjonalizmu.

Marta Socha

Polecam dr Grzegorz Szewczyk z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. Świetny specjalista, diagnoza okazała się bardzo trafna, a efekty leczenia świetne. Onkomedica pomaga skutecznie zwalczyć problemy onkologiczne, polecam każdemu z problemami natury onkologicznej.

Łucja

Profesjonalna klinika z miłą atmosferą.

Adam

Polecam, świetni specjaliści.